O nás

O nás

Jak jste jistě pochopili, jsme česko-chorvatský pár. Tohle spojení jsme se rozhodli využít k tomu, abychom vám pomohli najít snadněji ubytování a ulehčit pobyt na dovolené tam, kde to známe a milujeme. Všechny apartmány vlastní sousedé a známí Toniho, díky tomu máme možnost nelézt pro vás ideální bydlení podle vašich požadavků. Snažíme se vždy vše řešit individuálně.

Jak to funguje

Vzhledem k dnešním podmínkám, kdy existuje spoustu rezervačních stránek a webů, je někdy těžké udržet přehled, zvlášť v komunikaci s Chorvaty :-). Apartmány, které vidíte v nabídce jsou z těch, kde je možné udržovat aktuální informace nejlépe. V záloze jich máme ale daleko víc. Pokud máte jinou představu, stačí nám napsat, a my vykomunikujeme další možnosti, které budou práve dostupné.

Ideální poptávka:

  • Požadovaný termín
  • Počet osob (dospělí/děti)
  • Požadavky na postele (hlavně pro děti) – stačí rozkládací gauč, požadujete dětskou postýlku nebo si vozíte svoji
  • Požadavky na počet ložnic (často jsou rozkládací lůžka umístěna v obývaku – vadí/nevadí)
  • Požadavky na místo – chcete klid, být co nejblíž moři, co nejblíž obchodu atd.
  • Cenová představa – max. cena v Eurech za noc

Apartmán můžete vybírat podle termínů, nebo podle celé řady dalších kritérií (cena, velikost, vzdálenost od moře, vybavení), abyste u nás ve Vranjici zažili dovolenou přesně podle vašich představ. Stačí na stránce Apartmány pod tlačítkem Najít ubytování kliknout na odkaz další filtry a můžete vybírat :-)

Když si vyberete ten správný apartmán, klikněte na tlačítko Rezervovat a přejdete na stránku Rezervace. Stačí vyplnit pár údajů o vás a termín rezervace a máte hotovo. Před odesláním rezervace vidíte konečnou cenu, která se liší v závislosti na konkrétním termínu. My ještě vše znovu vykomunikujeme s majitelem, a následně rezervaci potvrdíme.

Protože je o apartmány velký zájem, majitelé požadují pro provedení rezervace úhradu zálohy. Tu provedete proti zálohové faktuře, kterou vám zašleme po odeslání rezervace. Upozorňujeme, že v případě zrušení rezervace se záloha nevrací! Zbývající část ceny uhradíte během pobytu ve Vranjici v hostovosti v Eurech.

V případě, že na místě nastane s ubytováním jakýkoli problém, zálohu vám okamžitě pošleme zpět a problém neodkladně vyřešíme.

Kontakt

DITA (cz)
+420 603 332 945
dita@apartmanyvranjica.cz

captain TONI (en / de / cz / pl / hr)
+385 91 9776 557
+420 604 250 775
toni@apartmanyvranjica.cz